Saturday, July 14 2018

Czy warto nosić odzież termiczną?

Żeby dobrze zrozumieć różnice pomiędzy odzieżą termiczną a termoaktywną należy przyjrzeć się definicjom tych terminów, ponieważ w większości artykułów te dwa zupełnie różne pojęcia traktowane są na jednym poziomie.

Continue reading...

Thursday, July 12 2018

Ciekawe biegi przełajowe

Biegi przełajowe z pewnością można zaliczyć do bardziej wymagających dyscyplin sportowych. Samo bieganie jest trudne i pozwala na spalenie dużych ilości kalorii, a bieg przełajowy jest jeszcze bardziej wymagający. Bez wątpienia jest to jednak ciekawe i bardzo rozwijające.

Continue reading...

Specyfika biegów przełajowych

Bez wątpienia bieg przełajowy jest charakterystycznym rodzajem biegu. O ile sporo mówi się o bieganiu rekreacyjnym, a biegi ekstremalne stały się znacznie bardziej medialne, o tyle biegi przełajowe jeszcze nie posiadają aż tak dużej popularności. Są jednak sportem ciekawym, chociaż bardzo wymagającym.

Continue reading...

Bieg przełajowy - czyli jaki?

Bieganie w ostatnich latach stało się bardzo modną dyscypliną. Wiele mówi się o joggingu, swój renesans przeżywają także biegi ekstremalne, które dodatkowo są tematem medialnym. Stosunkowo mniejszą popularnością cieszą się biegi przełajowe, które jednak mimo tego również są bardzo interesujące.

Continue reading...